نتایج جستجو برای عبارت :

اطلاعات مفید امروز

نوشتن اسکریپت مخفی کننده ی اطلاعات در فایل های تصویری PNG در پایتون

درود به همه !

خب امروز یه اسکریپت توپ پایتونی داریم .

میخوایم اسکریپتی بنویسیم که یه سری اطلاعات متنی رو برای ما مخفی کنه داخل یه فایل تصویری PNG و همچنین اگر خواستیم برامون اطلاعات مخفی شده پشت عکس را استخراج کند .
ادامه مطلب
پنهان نگاری اطلاعات با ابزار SNOW

درود به همه !

امروز دوباره تصمیم گرفتیم یه مطلب در مورد بحث فوق العاده جذاب پنهان نگاری یا steganography  منتشر کنیم .

در این ویدیو از ابزار snow استفاده میکنیم و یک سری اطلاعات رو پشت یک متن مخفی میکنیم !!!!!!
ادامه مطلب
امروز دلم تنگ استبرای روزهایی که نیامده‌اندو من هر روزبه خودم وعده دادمشانامروز دلم تنگ استتنگ تر از تُنگ ماهیکه هر چه می‌رودسر جای اول استامروز بیشتر از هر زماندلم تنگ است و زمانناجوانمرادنه تیغ می‌زندبر تُنگ تنهایی منامروز دلم تنگ است ...[یوسف رجبی]
بخش اول – انتقال امن اطلاعات بخش دوم – انتقال امن اطلاعات توسط filezilla از طریق SFTP   دو روش رایج و ایمن جهت انتقال اطلاعات بین دو کامپیوتر SSH  و TLS  هستند که هر دو پروتکل استانداردی برای مباله رمز شده اطلاعات است، هدف آن ها انتقال امن داده ها و تامین امنیت در … انتقال امن اطلاعات
منبع : وبلاگ ایران سرور
تو حال و هوای اینروزای خودم بودم یهو چشمم خورد به  تاریخ گوشه  صفحه راست موبایل ، امروز یازدهمِ ...
امروز تولدشه ،تولد فرشته آسمونی من ،امروز میدونم  قلب مادرانه اش  دلتنگ اون چشمهای آبی میشه.  نمیدونم چکاری کنم که  دلتنگی امروز  اذیتش نکنه؟! 
+یادداشت شماره ۴۵
امروز با تهدیدات امنیتی، وجود یک ساختار امن در سازمان ها، ادارات و شرکت ها ضروری به نظر می رسد، سازمان هایی که موجودیتشان به طور عمومی به فن آوری آماری و اطلاعاتی وابسته است باید از تمامی ابزارهای ممکن برای محافظت اطلاعات استفاده کنند.
در دنیای IT مهمترین دارایی، اطلاعات هستند که همه آن‌ها به صورت الکترونیکی تولید، نگهداری و امحاء می‌شوند؛ بنابراین اطلاعات الکترونیکی، نیاز به محافظت دارند. می‌توان گفت در دنیای IT امنیت به معنی جلوگیری از
امروز هر چقدر بخندی و هر چقدر عاشق باشیاز محبت دنیا کم نمیشه پس بخند و عاشق باش…امروز هر چقدر دلها را شاد کنی، کسی به تو خرده نمی‌گیره پس شادی بخش باش…امروز هر چقدر نفس بکشی، جهان با مشکل کمبود اکسیژن رو به رو نمیشه.پس از اعماق وجودت نفس بکش…امروز هر چقدر آرزو کنی، چشمه‌ی آرزوهات خشک نمیشه پس آرزو کن…امروز هر چقدر خدا را صدا کنی خدا خسته نمیشهپس صدایش کن…او منتظر توستمنتظر آرزوهایت،خنده‌هایت،گریه‌هایتستاره شمردن‌هایت…و…عاشق بودن
امروز با تهدیدات امنیتی، وجود یک ساختار امن در سازمان ها، ادارات و شرکت ها ضروری به نظر می رسد، سازمان هایی که موجودیتشان به طور عمومی به فن آوری آماری و اطلاعاتی وابسته است باید از تمامی ابزارهای ممکن برای محافظت اطلاعات استفاده کنند.
در دنیای IT مهمترین دارایی، اطلاعات هستند که همه آن‌ها به صورت الکترونیکی تولید، نگهداری و امحاء می‌شوند؛ بنابراین اطلاعات الکترونیکی، نیاز به محافظت دارند. می‌توان گفت در دنیای IT امنیت به معنی جلوگیری از
امکان دریافت اطلاعات تغییر رشته سال تحصیلی 95-96 نظری و کاردانش به شاخه فنی و حرفه ای در سامانه متوسطه دوم ایجاد شده است.مدارس محترم برای دریافت اطلاعات مورد نظر باید گزینه "دریافت اطلاعات تغییر رشته" را در "عملیات اصلی" اجرا نمایند.شایان ذکر است ابتدا باید اطلاعات سوابق از سیستم دانا دریافت شده و سپس اطلاعات تغییر رشته از سناد دریافت شود.
عناوین خبرهای امروز کرمان
 در نشست بررسی مسائل شهرستان زرند، درباره توسعه شبکه‌های آب و برق شهری، تجهیزات آب روستایی، تسهیلات مربوط به زلزله، ساخت و سازهای جدید، خسارت ناشی از سیل و... تصمیم‌گیری شد.
___ قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: بنا به تاکید رئیس جمهور، پروژه‌های مسکن مهر باید تا پایان امسال به اتمام برسند، ضمن اینکه برای واحدهای درگیر پرونده قضائی هم درخواست تسریع رسیدگی را برای قوه قضائیه ارسال خواهیم کرد.
___ است
ما در عصر اطلاعات(یا همان عصر دیجیتال)‌ زندگی می‌کنیم؛ عصری که مرحله‌ای از تاریخ انسانی است و ویژگی آن تغییر از تولید صنعتی به اطلاعات و کامپیوتری شدن است. این عصر به طور قابل ملاحظه‌ای شیوه‌ی تعامل افراد را با کسب‌وکارها و با یکدیگر تغییر می‌دهد.

امروز اطلاعات به‌سهولت در دسترس و رایگان است. دموکراتیزه‌شدنِ دسترسی به اطلاعات باعث دگرگونیِ تقسیم قدرت میان دولت و شهروندان، خرده‌فروش و مصرف‌کننده، مدیر و کارمند و آموزگار و دانش
معاون قوه قضائیه و رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات به برخوار سفر خواهد کرد + جزئیاتبه گزارش عصرحباد؛ حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری، معاون قوه قضائیه و رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات کشور فردا (پنجشنبه ۱۴ آذر) به شهرستان برخوار سفر خواهد کرد.
وی در این سفر در جلسه شورای اداری شهرستان برخوار حضور پیدا خواهد کرد.
گفتنی است امروز (چهارشنبه ۱٣ آذر) حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه به اصفهان سفر کرده است.
سلام امروز میخوایم  اطلاعات مفید تکنولوژی را در اختیار شما قرار دهیم . امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد .
 آدرس شورای حل اختلاف تهران
سایتی در مورد شورای حل اختلاف
اطلاعاتی در مورد شورا
سایتی در مورد شورای حل اختلاف
اطلاعاتی در مورد ادرس شورا
 دلایل کم شدن سرعت گوشی چیست ؟
سایتی در مورد کم شدن سرعت گوشی
اطلاعاتی در مورد گوشی
دلایل کم شدن سرعت گوشی
چرا سرعت گوشی کم شده است
اطلاعات مهم تکنولوژی
حل مشکلات تکنولوژی شما
موفق باشید .

من فریبا هستم.
معلم، مترجم (انگلیسی به فارسی)، UI کار، گرافیست آماتور، آشپز، شیرینی پز، کتاب باز، فیلم باز، مسافر، در جستجوی آگاهی، سعی بر خوب بودن، سعی بر خود بودن، مثبت اندیش.
از امروز به تاریخ 23 بهمن 1398 تصمیم به راه اندازی وبلاگ شخصی خود گرفتم تا دیگر در هیچ یک از شبکه های اجتماعی فعالیت نکنم. چرا که به دنبال تجربه ها و اندیشه های جدیدتر و بزرگ تری هستم.
از امروز کامپیوتر شخصی خود را مامور به حفاظت و نگهداری از این وبلاگ خواهم کرد. از امروز مط
مشورت و کسب اطلاعات دقیق٬ صحیح و به روز از منابع مطلع و رسمی بر اساس مستندات، انتظاری است که از انسان عصر دهکده جهانی داریم. در جامعه اطلاعاتی امروز دنیا، دسترسی به اطلاعات غلط بسیار آسان و در دسترس تر از اطلاعات صحیح و واقعی است و به همین خاطر به دلیل کم حوصلگی کاربران اینترنت و جست و جوی سطحی در موتورهای جست و جو و انتخاب چند گزینه اول به نمایش در آمده که گاها اطلاعات دقیق ندارد و به زور گوگل آنالیتیک و SEO، جایگاه گرفته است، شاهد استناد کارب
در هیچ زمانی به اندازه امروز اطلاعات عملی برای دستیابی به موفقیت وجود نداشته است. با این حال،وقتی دوران کاری به سر میرسد،تنها ۵ درصد مردم به استقلال مالی می رسند ۸۰ درصد کسانی که امروز کار میکنند ترجیح می دهند که کار دیگری می کردند. ۸۴ درصد مردم معتقدند که کمتر از حد توان خود کار می‌کنند. تنها پنج درصد مردم معتقدند که در حد کامل توان و ظرفیت خود فعال هستند.

در مقایسه با هر زمان دیگری،شمار بیماران،سنگین وزن ها و به دور مانده از آمادگی‌های ج
با سلام خدمت همکاران محترم

کلیه همکارانی که در روزهای گذشته قادر به دریافت اطلاعات از سناد در سامانه عملیات متوسطه دوم نبودند از امروز این مشکل رفع شده است
 کلیه تغییراتی که در دو هفته قبل در سناد انجام شده بود ولی به دلیل نقص فنی در سناد قابل دریافت نبود از امروز در عملیات متوسطه دوم قابل دریافت می باشد مدارسی که نیازمند دریافت اطلاعات از سناد به عملیات متوسطه دوم اعم از نمرات کارآموزی-تصویر دانش آموزان-نمرات تغییر یافته-نمرات تغییر
اطلاعات دارای تنوع معنایی از کاربرد روزمره گرفته تا محیط های فنی است.مفهوم اطلاعات وابسته به اندیشه، ارتباط، کنترل، داده، فرم، آموزش، دانش، مفهوم، الگو، دورنما و نمایش است.اطلاعات مجموعه ای از آگاهی هاست و به معنای جزییاتی در موضوعی که به آن نیاز داریم می باشد.به تعبیر کامپیوتری، اطلاعات داده های پردازش شده است که دارای ارزش و اعتبار می باشد.
امنیت اطلاعات به مفهوم حفاظت و مراقبت از اطلاعات و سیستم های اطلاعاتی در مقابل هرگونه تهدید و مخا
سلام امروز میخوایم  اطلاعات مفید تحصیلی را در اختیار شما قرار دهیم . امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد .
اطلاعاتی در مورد  شرایط ثبت نام آزمون دکتری 99
 ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری 99
 شرایط ثبت نام آزمون دکتری 99
شرایط ثبت نام آزمون دکتری
سایتی در مورد اطلاعات لازم ثبت نام دکتری
اطلاعاتی در مورد ثبت نام دکتری 99
شرایط عمومی ثبت نام آزمون دکتری 99
اطلاعاتی در مورد ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری ۹۹
شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون دک
امروز پیشرفت خواهد کرد زیرا امروز روز رسیدن به کمال است برای چنین روزی خدا را شکر می‌کنم امروز روز معجزه های پشت سر هم برای خود خواهند آمد و عجایب لحظه‌ای باز نمی ایستد 
این جملات را در اول صبح بگویید تا زندگی را فرا بخوانید
ما أكثر ما یُواجَه الزائر بهذا السؤال غیر الوجیه: "هل استلمت الضریح؟" فصار كثیر من الزوّار یزعم أن الزیارة من دون استلام الضریح غیر مضبوطة، فلا تهنأ له الزیارة إلا إذا استطاع أن یشقّ طریقا من بین الازدحام إلى الضریح. فإن قدر على ذلك رجع إلى أهله مسرورا مرفوع الرأس، وإلّا رجع خائباً! لیتنا كنّا ندع هذا السؤال جانبا، لكی لا یشتبه الأمر على بعض فیزعم أن قد أفلح الیوم من استقوى! إن استلام الضریح عمل جیّد وعظیم بلا ریب، ولا یحلو للضریح أن یُترك خ
اثرات ناشی از وقوع جنگ اطلاعات از ماهیت و متغییرهای  این جنگ سرچشمه می گیرد.مطالعه ی سه اثر اصلی جنگ های اطلاعاتی که در پی می آید امکان هدف گذاری بهتر و تعیین اهداف مناسب را فراهم می آورد.این سه اثر اصلی جنگ اطلاعات عبارتند از:

مرگ آگاهی:
عدم دسترسی به اطلاعات درست یا دسترسی به اطلاعات نا درست
تغییر مکانیزم فکری و کند شدن و کاهش  قدرت تصمیم گیری 
الگوریتم های نادرست تجزیه و تحلیل
پردازش نادرست اطلاعات

ناتوان سازی استراتژیک: آسیب رسانی به نق
بازی امروز پرسپولیس ساعت چنده از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
بازی پرسپولیس امروز ساعت چنده
دار پرونده برچسب ورزش پرسپولیس امروز زمان چنده صفحه 2 مدت ورزش پرسپولیس و پارس جنوبی جم سر مهم‌ترین ورزش امروز پرسپولیس سر باشگاه آزادی با . فوتبال بزرگ هفته بیست و دوم پیکان 0 2 پرسپولیس پرسپولیس الاهلی عربستان سه شنبه 20 فروردین ساعت 20 00 آدینه 23 فروردین ساعت.
ادامه مطلب
امروز به زور پاشدم و به زورتر رفتم سراغ کار! اما قراره از فردا ۸ صبح پاشم انشاا... . بدون مقاومت و اینا ، یه چند روز زور بزنم زود پاشم دیگه اوکی میشه. اون سه تا کلمه رو! زود روز زود. دیگه اینکهههه امروز کیک پختم خوشمزه بود نسبتا فقط چند تا مشکل داشت. دلم دفعه دیگه کیک داغ میخواد فقط .خب همینا فعلا.
 به خودت بگو:
فقط برای امروز، افکارم را بر روی بهبودیم متمرکز خواهم کرد ،زندگی می‌کنم و بدون مصرف هیچ گونه ماده مخدّری روز خوبی خواهم داشت.
فقط برای امروز، به کسی در معتادان گمنام اعتماد خواهم کرد، کسی که مرا باور کند و می‌خواهد در بهبودیم به من کمک کند.
فقط برای امروز، برنامه‌‌‌‌ای خواهم داشت و سعی خواهم کرد آنرا به بهترین شکل ممکن انجام دهم.
فقط برای امروز، به کمک NA سعی خواهم کرد از زاویه بهتری به زندگیم نگاه کنم.
فقط برای امروز, ترسی نخو
فکر کنم امروز دستگاه قلبم اندازه کل این 9 سالی که دارمشون( 7 سال اولی و دو سال دومی) پالس داده... امروز خودشو کشت از بس ویبره رفت و پالس داد و قلب منو متشنج کرد! :|
+ گاهی دوسش دارم گاهی ندارم. امروز دوسش نداشتم. دوست داشتم با کارور تو دستم بندازم زیر پوستم درش بیارم..  
سلام 
امروز میخوایم  اطلاعات مفید روانشناسی را در اختیار شما قرار دهیم . امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد .
اطلاعات بازنشستگی
سن شروع سن شروع بازنشستگی
برنامه ریزی بازنشستگی
اطلاعات مهم در مورد بازنشستگی
سایتی در مورد شرایط بازنشستگی
شرایط بازنشستگی
سایت مفید روان شناسی
اطلاعات مهم روانشناسی
نحوه کار کردن در بازنشستگی
مشاوره برنامه ریزی دوران بازنشستگی فیلیا
اطلاعات مهم بازنشستگی چیست 
اطلاعات مهم روانشناسی
حل مشکلات روانشن
امروز می خواهیم در خصوص نحوه دریافت رمز دوم پویا و این این رمز چیست صحبت کنیم و اطلاعات مفیدی را تولید و در اختیار شما قرار دهیم. مزایای این رمز کاهش سرقت و دزدیده شدن اطلاعات حساب و پول از حساب بانکی شماست ، حتما شما هم هشدارهای پلیس فتا را در خصوص سرقت های اینترنتی و چگونگی مراقبت از رمز بانکی و ... را در رسانه های اجتماعی مانند رادیو و تلویزیون شنیده و دیده اید ، از این رو در پی کاهش این موارد سواستفاده ها شرایطی برای گرفتن رمز دوم پویا فراهم
فناوری اطلاعات در ایران

فناوری اطلاعات با توجه به نیاز بشر هر روز مورد استفاده بیشتری قرار می‌گیرد
بسیاری مفهوم فناوری اطلاعات را با کامپیوتر و انفورماتیک ادغام می‌کنند، این درحالیست که این‌ها ابزارهای فیزیکی فناوری اطلاعات می‌باشند نه تمامی آنچه که فناوری اطلاعات پوشش می‌دهد. سید حامد خسروانی شریعتی در مقاله‌ای در همین زمینه آورده‌است که:" با فرض اینکه فناوری اطلاعات یک سیب باشد، کامپیوتر، شبکه، نرم‌افزار و دیگر ابزارهای مرتبط
نمیدونم چرا امروز درست تا همین چند دقیقه پیش فک میکردم امروز سه شنبه است  درسته که روز ها و هفته ها و ماه هام مثل هم میگذرند اما حداقل همیشه میدونستم چند شنبه  است اما امروز روز ما گم کردم مثل تمام چیزهای دیگه ای که تو زندگیم گم کردم این اتفاق ساده مضحک نگرانم میکنه شاید خنده دار باشه اما نیست
سلام رفقا!! امیدوارم به دور از کرونا سالم و سلامت باشید.

امروز یه مطلب جالب آموزشی برای شما داریم و اون هم نحوه اضافه کردن ویجت (Widget) به وردپرس هست.

ویجت(Widget) چیه؟

ابزارک‌ها یا همون ویجت‌ها باکس های کوچیک هست که داخل قالب‌های وردپرس می‌تونید اونها را در بخش‌های مختلفی از سایت قرار بدید و اطلاعات اختصاص در آنها نمایش دهید. مثلا می‌تونید اطلاعات هواشناسی یا تعداد بازدیدهای سایت رو در بخش‌های مختلفی از سایت نمایش بدید.
ادامه مطلب
سیستم های اطلاعات مدیریت :
سیستم های اطلاعات مدیریت ابزاری است در دست مدیران به منظور تصمیم گیری بهتر و انجام بهتر فعالیت های سازمان .
هدف نهایی سیستم های اطلاعات مدیریت تهیه اطلاعات برای مدیران به منظور کمک به آنها در فرایند تصمیم گیری.
بخش اول – انتقال امن اطلاعات بخش دوم – انتقال امن اطلاعات توسط filezilla از طریق SFTP در بخش قبل انتقال امن اطلاعات و روش های مختلفی که در رابطه با این موضوع وجود دارد تشریح شد و همانطور که ذکر شد یکی از روش هایی که از امنیت بالایی برای انتقال فایل ها در سیستم … انتقال امن اطلاعات توسط filezilla از طریق SFTP
منبع : وبلاگ ایران سرور
فردا دیر است ...امروزت را همین امروز ، زندگی کن !
همین امروز لذتش را ببر ،
و همین امروز برای آرزوهایت تلاش کن ...
حسرت ، یعنی در گذشته جا مانده ای ،
و نگرانی یعنی ، اسیرِ آینده ای شده ای که هنوز نرسیده و اتفاقاتی که هنوز نیفتاده !
آینده ای که شاید نرسد
و اتفاقاتی که شاید نیفتد !
بیخیالِ چیزهایی که نبودنشان کیفیتِ بودنت را کم می کند
آرامش و لبخند را در آغوش بگیر و امروز را همان جوری که دوست داری زندگی کن ...
سلامباز هم امروز با اطلاعات و سایت های مفید تحصیلی در اختیار شما هستیم . امیدواریم این اطلاعات به شما برای  حل مشکلات تحصیلی کمک کند .
پاسخ به سوالات متداول ثبت نام آزمون دکتری
سایتی در مورد سوالات متداول
اطلاعاتی در مورد ثبت نام دکترا
سایتی در مورد مقطع دکترا
سوالات مربوط به آزمون دکترا
سوالات پرتکرار ثبت نام آزمون دکتری
سایتی در مورد پاسخ سوالات ثبت نام آزمون دکتری
اطلاعات مهم تحصیلی
حل مشکلات تحصیلی شما
موفق باشید .
اطلاعات قدرت است.
این جمله ای بود که امروز بعد از حرف زدن با دوستی و قدم زدن در راهرویی بزرگ بفکرم رسید.
اطلاعات رو چه چیزی میبینیم؟ اطلاعات رو به یاد داشتن آمار می‌بینیم یا حفظ کردن چندتا داده؟
مفهومی که امروز از گفتن این جمله در ذهن داشتم مشخص بود. اطلاعات برای من 1-علم انجام یک کار و 2-آشنایی با ابزار ها و 3-ویژگی های محیط و 4- آدمهای اطرافمان بود.
برای تک‌تک اینها باید وقت گذاشت و مدام بیشتر و بیشتر دانست. چه در خانواده، چه محیط دوستانه یا سر ک
سلام 
امروز میخوایم  اطلاعات مفید فناوری را در اختیار شما قرار دهیم . امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد . 
اطلاعات مهم در مورد آیفون
 نحوه داشتن دو اکانت کلش در آیفون
دو اکانت داشتن چگونه است
سایتی در مورد بازی کلش
کلش در آیفون
چگونه دو اکانت کلش در آیفون داشته باشیم
سایتی در مورد بازی کلش در آیفون
اطلاعات مهم فناوری
حل مشکلات تکنولوژی شما
موفق باشید .
شاخص کل بورس تهران امروز با رشد 6141 واحدی در رقم 308314 واحد به کار خود پایان داد. از نکات مثبت بازار امروز رشد شاخص هموزن بود. نمادهای پارس، فولاد و رمپنا بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص کل داشتند.  ارزش معاملات خرد در بورس تهران امروز معادل 1550 میلیارد تومان به ثبت رسید. از نکات مثبت امروز ورود پول حقیقی به بازار بود! 
امروز آخرین امتحانم دادیم^^
ممممدررررسسسسمون تموم شد
خوب یکمی جو امروز بد بود چون احتمالا دوستامونو نمیبینیم
ولى توراھ برگشت با دوستم آیس پک خوردیم
خیلى خوش گذشت جاتون خالى^~^
اولین بار بود9صبح آیس پک میخوردم .تمام گلوم یخ زد
بالاخره تابستون شششششششششد

*امروز فک کردم دیدم3سال دیگه کنکور دارم @~@استرس گرفتم
**بگین تو وبم چی بزارم خوبه^^
***لبخند یادتون نرھ=)))
سلام
باز هم امروز با اطلاعات و سایت های مفید روانشناسی در اختیار شما هستیم . 
امیدواریم این اطلاعات به شما برای  حل مشکلات روانشناسی کمک کند .
اطلاعات مهم حقوقی
سایت مهم حقوقی
اطلاعاتی در مورد ثنا
سامانه قضایی ثنا
سایتی در مورد ثنا
اطلاعاتی در مورد سامانه قضایی ثنا
اطلاعات حقوقی مهم
حل مشکلات حقوقی شما
موفق باشید .
خب 
اینجا میشه با خیال راحت نوشت.
اگر این چند وقت نمینوشتم چون پسوردش رو یادم رفته بود. امروز به لطف گوگل جان که آمار , اطلاعات منو بهتر از خودم میدونه دوباره بازیابی کردمش :دی
اون یکی وبلاگ به اسم .... . دیگه مجازی نیست... خیلی واقعیه:)
اینجا اما خوبه همش 9 تا دنبال کننده داره که سه تاش مخفین !!!! (آخر چرا مخفی خب؟:/)
خلاصه اینکه سلام 
علی بابا، بزرگ‌ترین بازیگر آنلاین در صنعت گردشگری ایران، در دقایق ابتدایی بامداد امروز (۲۳ بهمن) اعلام کرد که تعدادی از سرورهایش مورد حمله هکرها قرار گرفته‌اند و برخی از اطلاعات کاربران در اختیار هکرها قرار گرفته است.
این شرکت همچنین اعلام کرده که تیم امنیت علی بابا اقدامات لازم را انجام داده و موضوع با کمک نهادهای قضایی و امنیتی در حال پیگیری است.
ادامه مطلب
این حالتِ زندگی دوره‌ای با کاراکتر های یه داستان ایده آلِ منه. الان زندگی‌م داره با آیدین می‌گذره و امیدوارم همواره بعد از این یه کاراکتری من رو همراهی کنه.

+ دلم برای پیاده روی از درِ داروسازی تو 16 آذر تا خود ستارخان تنگ شده. در حالی که آرمان سلطان زاده تو گوشم راسکُلنیکُف راسکُلنیکُف می‌کرد.
++ دلم برای آرامش اون روزا تنگ شده. دلم برای همه‌‌ی چیزهایی که از دست داده‌م میسوزه. دلم برای همه‌ی آرامش هایی که تجربه کردم می‌گیره. امروز رقیقم
توی این روزهای آلوده دلم گرفته بوده...
امروز دو تا کتاب خریدم. از یکی شون ۵۰ صفحه خوندم و مشتاقم بقیه اش رو بخونم...
دلم تنگه... دلم تنگه ولی چه میشه کرد؟
امروز توی شهر کتاب ف رو دیدم... باهاش قرار گذاشتم برای فردا
دلتنگ و خسته ام... 
امروز یه داستان کوتاه دیگه نوشتم...
باید بیشتر بخونم،بیشتر بنویسم....
نفس من گره خورده به یک تب تند تو ...
امروز، دست خودم را گرفتم، رفتیم به یک کافه ی قشنگ، یک میز، زیر شاخه های درختی فوق العاده انتخاب کردم، نشستم و ساعت ها غرق خواندن کتاب شدم، امروز خودم را به یک روز خاص دعوت کردم، به یک روز متفاوت! روزی که در آن، خودم در کنار خودم، بخاطر خودم و برای خودم زندگی میکنم! امروز خودم را به بستنی مورد علاقه ام دعوت کردم، برای خودم شاخه گلی خریدم و آن را به دختر بچه ی زیبایی که لبخند شیرینی بر لب داشت هدیه دادم، امروز در کنار خودم خوشحال بودم و زندگی را ب
گاهی اینقدر حواسمون به فاصله های دور و آینده هستش
گاهی اینقدر داریم تلاش می کنیم که بعضی اتفاقای زندگی رو  حذف کنیم 
که یادمون میره همین نزدیکی های خودمون، همین امروز رو ببینیم،
غافل میشیم از اینکه همین امروز، می تونیم فردا رو بسازیم
کاربر امروز بیش از هر زمان دیگری به سرعت نیاز دارد. اهمیت این موضوع آنجایی مشخص می شود که سرعت بارگذاری اطلاعات در سایت شما بیش از بقیه سایرین باشد. استفاده از ترفندهای خاص برای بالابردن سرعت بارگذاری کاری است که پیشنهاد می شود و شما می توانید از این راهکار در جهت افزایش بازدیدهای …
در این مجموعه از مقالات قرار است به بررسی کشور فرانسه بپردازیم فرانسه یکی از کشور هایی است که مقصد بسیاری از ایرانیان بوده، این سنت مهاجرت به فرانسه از سالیان گذشته تا به امروز ادامه داشته است. شاید شما نیز به دنبال مهاجرت از طریق تحصیل به فرانسه باشید. در این مجموعه از مقالات که به مرور منتشر خواهیم کرد. در مورد این کشور به شما اطلاعات کاملی خواهیم داد. داشتن اطلاعات در مورد این کشور به شما کمک خواهد کرد که برای مهاجرت تصمیم بهتری بگیرید. یا
من عاشق امروزم 
عاشق لحظه به لحظه اش؛ ثانیه به ثانیه اش
حتی اگر مناسبتای ناراحت کننده بیفته امروز ، به همون اندازه مناسبتهای قشنگم داشته.
امروز برای من سال تموم میشه، سال جدیدم آغاز میشه ته دلم امید دارم امسالم پر روشنیه پر مهر و قشنگی پر سبزی و نور
خلاصه که همه درگیرن و یادشون نیس امروز منو 
پس تولدم مبارک خودم.

اظهار کننده کالا پس از دریافت فرمهای پیش نویس اظهار نامه (فرم های 111و121) از قسمت اطلاعات نسبت به وارد نمودن اطلاعات خواسته شده در خانه های این فرمها به صورت کاملا صحیح و بدون قلم خوردگی اقدام و تحویل قسمت ورود اطلاعات می دهد. اطلاعات فرم 111 شامل دو بخش اطلاعات عمومی و اطلاعات مربوط به اقلام کالا میباشد که بخش عمومی دربرگیرنده مشخصات کلی و صاحب کالا و اظهار کننده بوده و درخانه های 1 تا 30 این فرم نوشته می شود و بخش قلم کالا شامل مشخصات جزئی و بیش
Sirvan Khosravi - Emrooz Mikham Behet Begam Live
دانلود ویدئو با کیفیت 1080
دانلود ویدئو با کیفیت 720
دانلود ویدئو با کیفیت 480
دانلود موزیک با کیفیت 320
متن آهنگ امروز میخوام بهت بگم سیروان خسروی
اگه هنوز به یاد تو ، چشمامو رو هم می ذارم
اگه تو حسرتت هنوز ، هزار و یک غصه دارم
اگه شب ها به عشق تو ، پلک روی پلک نمی ذارم
می خوام تو اینو بدونی ، من راه برگشت ندارم
امروز می خوام بهت بگم ، کسی نمی رسه به پات
امروز می خوام بهت بگم ، هیشکی نیومده به جات
امروز می خوام بهت بگم ، کس
شبکه ملی اطلاعات یعنی مجموعه‌ای از سرورها، مسیریاب‌ها، ذخیره‌سازها، شبکه و معماری آن، منابع انرژی و خنک‌کننده‌ها، پلتفرم‌ها و زیرساخت‌های نرم‌افزاری، دسترسی‌ها و چیزهایی نظیر این؛ که هر سرویس تحت وب به آن نیاز دارد تا بتواند در دسترس مردم قرار بگیرد. وجود این شبکه برای تحقق آرمان دولت الکترونیک و عصر دیجیتال، یک ضرورت فنی است. مسائل امنیتی هم در کنار این ضرورت قرار دارند.
اتصال کشور به شبکه‌ی اینترنت بین‌الملل، در واقع اتصال شبکه
امروز را به خاطر میسپارم برای اینکه به یاد داشته باشم هر عملی عکس العملی دارد و هر تصمیمی نتیجه ای برای اینکه تصمیماتم را عاقلانه تر بگیرم و برای اینکه تا مطمئن نشده ام پا به عرصه عمل نگذارم این یادداشت (و نصیحت به خودم) از امروز به یادگار بماند و تجربه ای باشد برای آینده
شما امروز به یک سایت نیاز دارید!

داشتن یک سایت برای صاحبان کسب‌وکار امروز نیازی انکارناپذیر است. به طوری که شما می‌توانید با امکانات نامحدودی که یک سایت در اختیار شما قرار می‌دهد کسب‌وکار خود را جهانی کرده و آن را به همه معرفی کنید. مزایای مختلفی نظیر دسترسی آسان، کسب درآمد، معرفی و ارتباط با مشتری، ارتباط نامحدود جهانی و صرفه‌جویی در وقت و هزینه از جمله مهم‌ترین مزایای داشتن یک سایت است. بهتر است همین الان دست به کار شده و سایت خود را
توافق نامه عدم افشای (NDA) نوعی قرارداد حقوقی است که در آن دو طرف موافقت می کنند که برخی اطلاعات را محرمانه نگه دارند. این موافقت نامه ها همچنین به عنوان "موافقت نامه های محرمانه بودن" ، "موافقتنامه های اطلاعات اختصاصی" یا "موافقت نامه های رازداری" شناخته می شوند. NDA معمولاً وقتی مورد استفاده قرار می گیرد که دو طرف احساس می کنند برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خاص به نفع متقابل خود هستند ، اما انتشار بیشتر این اطلاعات می تواند به یک یا هر دو طرف آسی
اعععععع 40 روز گذشتاااا
41 روزمهههههههههههه
مبارکم باشههههههههههههههههههههههه

یه چیزه دیگه
امروز داشتم با دوستم حرف میزدم بعد یهو گفت امروز چرا نیومدی مدرسه امتحان بدی(در صورتی که امروز امتحانمون کنسل بود)
منم گفتم مگه کنسل نشده بود گفتش نه امروز امتحان دادییم
ولی با یه ساعت تاخیر
بعد من شرو کردم به فوش دادن به خودمو معاونمونو ناظممم
بعد گفتش وللش کن حالا خودت چطوریو اینا
همینجوری داشتیم میحرفیدیم یهو گفت ایسگات کردم*-*
منم یه کلمه ی گوهر
از خود ضعیف ام بدم میاد ..از خودم که رفتم و نتونستم ..از خودم که برگه ها گرفتم و از ساختمان زدم بیرون ..از خودم متنفرم ...چرا من قوی نمیشم ...
چرا یاد نمیگیرم رها کنم ..من داد میزنم ..میگم میرم اما پایم لنگ میزند ...
من امروز تا کجا رفتم ...من امروز چی ها دیدم ..خدایا این قلب من قاعدتادباید از کار بیافتد ..بیا و تو تمامش ..
سه روز است که نشستم تو خانه ..گریه می کنم ..و امروز بازهم نتونستم ..
خدایا نزار تو را هم از دست بدهم 
طرح ایران مهارت استان گلستان
بازیابی اطلاعات سیستم های رایانه ای به روش ساده استانداردی از گروه فناوری اطلاعات می باشد که شامل مهارتهای انجام کار عملی بازگرداندن اطلاعات درایور ها، انجام کار عملی بازگرداندن اطلاعات memory flash ،کار با protection system می باشد.دانلود استاندارد
آغاز بزرگترین مجموعه مسابقات غیر حضوری قرآن کریم در کانال ها و سایت شمیم
ویژه نوجوانان و جوانان زیر 25 سال
بخش اول: تلاوت تقلیدی قرآن در دوحالت زیر 15 سال و بالای 15 سال
بخش دوم: حفظ در دوحالت 4 الی 6 سال و 7 الی 14 سال
بخش سوم: مسابقه بهترین عکس از جلسه قرآن خانوادگی
توجه: اطلاعات تکمیلی در داخل فرم مسابقه درج شده است لذا تمام موارد نوشته در فرم را حتما مطالعه نمایید، لازم به ذکر است به محض وارد کردن سن خود در فرم مسابقه، بخش های مرتبط با سن شما به صو
امروز از حدود ۷ونیم بیدارم و صبح جمعه رو با خوردن کیک یخچالی که دیشب درست کردیم با دخترها آغاز کردیم.دیروز و پریروز خونه مامانم بودن و امروز انگار دلشون واسه وسایل و اتاقشون تنگ شده والبته برای کل کل و دعوا با همدیگه و گیس و گیس کشی
یه لیست بلند بالا نوشتم از کارهایی که امروز باید انجام بشه.در اثر تنبلی و گشت و گذارهای روزهای قبل یه خونه بهم ریخته و کثیف مونده رو دستم.امروز آخرین روزیه که میم رفته سرکار.فردا صبح انشاءالله بستری میشه بیمارستان
هر چی دیروز حسش نبود امروز کلی کار کردم !!ولی بازم حسش نبود :)(
من نمی فهمم چرا آخر تابستون و اوایل  پاییز میشه مثل مورچه ها باید ذخیره کنیم 
چند روز پیش مامان سبزی قورمه گرفت (قبل از اینکه کربلا برم )
بعد لوبیا سبز ..
امروز هم وسایل ترشی گرفته (الان من بین گل کلم ها نشستم و این پست رو می نویسم )
+از بوی کرفس بدم میاد
++امروز کوه جا به جا کردم پووووف
من اصن غرغر نکردم
حالتون چطوره خوبین ؟:)
هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز در حالی معامله شد که با کاهش ۰.۴۸ درصدی به ۴۳۵,۶۰۰ چهارصد و سی و پنج هزار و ششصد تومان رسید.
به گزارش دنیای اقتصاد، بازار طلای ایران امروز هم در حالی فعالیت خود را آغاز کرد که شاهد افت قیمت ها به مانند روز پیش بود.
ادامه مطلب
سلامباز هم امروز با اطلاعات و سایت های مفید تحصیلی در اختیار شما هستیم . امیدواریم این اطلاعات به شما برای  حل مشکلات تحصیلی کمک کند .
شرایط شرکت در آزمون دکتری ۹۹
سایتی در مورد شرایط شرکت در آزمون
اطلاعاتی در مورد آزمون دکتری
سایتی در مورد دکتری 99
شرایط ثبت نام آزمون دکتری ۹۹
شرایط شرکت در آزمون دکتری
اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری
سایتی در مورد اعلام نتایج اولیه
اطلاعات مهمی در مورد کنکور سراسری
سایتی در مورد کنکور و نتایج آن
زمان اعلام ن
به گزارش عصرحباد؛ حجت الاسلام والمسلمین حمید شهریاری، معاون قوه قضائیه و رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات کشور فردا (پنجشنبه ۱۴ آذر) به شهرستان برخوار سفر خواهد کرد.
وی در این سفر در جلسه شورای اداری شهرستان برخوار حضور پیدا خواهد کرد.
گفتنی است امروز (چهارشنبه ۱٣ آذر) حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه به اصفهان سفر کرده است.
سلام
باز هم امروز با اطلاعات و سایت های مفید تحصیلی در اختیار شما هستیم . 
امیدواریم این اطلاعات به شما برای  حل مشکلات تحصیلی کمک کند .
اطلاعات مهم در مورد اعلام نتایج
اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت 98
سایتی در مورد آزمون دکتری
اطلاعاتی در مورد 
وزارت بهداشت 98
چگونگی مشاهده اعلام نتایج
سایتی در مورد زمان اعلام نتایج 98
اطلاعات مفید تحصیلی
حل مشکلات تحصیلی شما
موفق باشید .
سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ISMS(Information Security Management System) سیستمی برای پیاده سازی کنترل های امنیتی می باشد که با برقراری زیرساخت های مورد نیاز، ایمنی اطلاعات را تضمین می نماید.از نظر استاندارد بین المللی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات بخشی از سیستم مدیریت کلی و سراسری در یک سازمان است که بر پایه رویکرد مخاطرات کسب و کار قرار داشته و هدف آن پایه گذاری، پیاده سازی، بهره برداری، نظارت، بازبینی، نگهداری و بهبود امنیت اطلاعات است.این سیستم برای حصول اطم
یا حییب من لا حبیب له
_ خاله! من امروز ازتون دلخور شدم، می خواستم باهاتون قهر کنم!!!
_ با من؟ چراااااا؟ مگه چی کار کردم؟
_ آره. امروز ازتون خیلی ناراحت شدم، چون نیومدین پیش من!
_ خاله من که خودم تصمیم نمی گیرم‌ کجا برم! خاله میم باید بگه این زنگ برو پیش فلانی، فلان درس رو باهاش کار کن!
_اما من دوست داشتم شما بیاید پیش من...

وی، در خیال خام بود که امروز محدثه رو‌ ندیدم و اونم هیچی نگفت، خدا رو شکر کرده بود که حواسش بهم نبود :||||
نگذاشت یک روز حداقل با ا
امروز پیشرفت خواهد کرد زیرا امروز روز رسیدن به کمال است برای چنین روزی خدا را شکر می‌کنم امروز روز معجزه های پشت سر هم برای خود خواهند آمد و عجایب لحظه‌ای باز نمی ایستد 
این جملات را در اول صبح بگویید تا زندگی را فرا بخوانید
امروز ششمین روز خدمتته. ساعت پنج بهم زنگ زدی. گفتی با چه سختی ایی بیسکویت میخورین زیر پتو :-))) هوا اونجا طوفانی بود و نم نم بارونی می اومد. گفتی اسممو نیاری حالا تلفن هم شنود داره :-))) آخه چقد طفلکی هستین شما پسرا با این ماجرای سربازیتون آخه.این دفه شد پنج دقیقه و بیست و شش ثانیه. در حالی که انتظار نداشتم امروز زنگ بزنی و فکر کردم حتمن امروز به خانوادت زنگ میزنی، غافل گیرم کردی و با شنیدن خاطرات بامزت کلی خندیدم :-D مهربونترینم. دوستت دارم....
امروز مثل چی به خاطر دیروز پشیمون بودم... از خدا شرمندم....دیروز با وجود اینکه حضورش رو توی تک تک لحظاتم احساس کردم اما وقتی رسیدم خوابگاه کارهایی کردم که اصلا دلم نمیخواد به یاد بیارم.
امروز هم دیر رسیدم سر کلاس و بچه ها در پیرامون ازدواج مدرن و سنتی مباحثه داشتن
من به هیچکدوم از این دو شیوه اعتقادی ندارم بلکه شیوه ی خودم رو برای زمانی که احیانا خواستم ازدواج کنم می پسندم اونم تلفیقی از این دوتاست یه ازدواج عاقلانه بعدا عاشقانه
امروز کلا عمو
سلام امروز میخوایم  اطلاعات مفید تکنولوژی را در اختیار شما قرار دهیم . امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد .
رفع مشکلات موبایل
سایتی در مورد موبایل
اطلاعاتی در مورد مشکلات موبایل
نحوه رفع مشکلات موبایل
حل مشکلات موبایل
انواع مشکلات متعدد موبایل
اطلاعات مهم تکنولوژی
حل مشکلات تکنولوژی شما
موفق باشید .
کمی از دور نگاه کنی اختلاف من و زهرا از تفاوت شخصیتمان شکل میگیره. نیت بدی نداره. کلا محافظه کاره. کلا مخفی کاره. اون از بیخبر کربلارفتنش،اون از اطلاعات درست درباره برنامه موبایل ندادنش. اون از گزارش کار ندادنش اینم امروز که یواشکی نشسته پای کندو کردن برنامه بیخبر من که باعث کلی دعوا و کدورت شد.هرکسی یه طوریه دیگه
سلامباز هم امروز با اطلاعات و سایت های مفید روانشناسی در اختیار شما هستیم . امیدواریم این اطلاعات به شما برای  حل مشکلات روانشناسی کمک کند .
اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
سایتی در مورد وزارت بهداشت
اطاعاتی در مورد اعلام نتایج
سایتی در مورد مقطع ارشد
اطلاعاتی در مورد نتایج نهایی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 
نتایج نهایی ارشد
سایتی در مورد نتایج انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت
اطلاعات مهم تحصیلی
سایتی برای حل مشکلات تحصیلی شم
من هر صبح که از خواب پا میشم به اولین چیزی فکر میکنم اینه که امروز هم بیاد و بره و تموم شه و من تو رو نبینم و این اتفاق هم میفته  ولی برای من هیچوقت امروز تموم نمیشه چون هر صبح که از خواب پا میشم به اولین چیزی فکر میکنم اینه که ...
سلامباز هم امروز با اطلاعات و سایت های مفید تکنولوژیدر اختیار شما هستیم . امیدواریم این اطلاعات به شما برای  حل مشکلات تکنولوژیکمک کند .
 معرفی ویژگی جدید اینستاگرام برای کنترل مزاحمان
سایتی در مورد اینستاگرام
توضیحاتی در مورد ویژگی جدید اینستا
روشی برای کنترل مزاحمان در اینستا
نحوه کنترل مزاحمان در اینستا
سایتی در مورد مسدودسازی آزار و اذیت در اینستاگرام
چگونگی مسدودسازی آزار و اذیت
اطلاعاتی د رمورد کنترل مزاحمان در اینستاگرام
اطل
سرقت مسلحانه از بانک صادرات شعبه طالقانی شهر ساوه
فارس:صبح امروز بانک صادرات شعبه طالقانی شهر ساوه مورد سرقت قرار گرفت. 
در ساعت 10:24 امروز 3 نفر با صورت هایی پوشیده، یکی از شعب بانکی در شهرستان ساوه را مورد دستبرد قرار دادند.
بنابر اظهارات شاهدان یکی از این افراد مسلح به سلاح گرم و 2 نفر از آنان دارای سلاح سرد بوده است. 
تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری سارقان آغاز شده است و هرگونه اطلاعات تکمیلی اطلاع رسانی خواهد شد. 
این دومین باری است
ما در عصر اطلاعات(یا همان عصر دیجیتال)‌ زندگی می‌کنیم؛ عصری که مرحله‌ای از تاریخ انسانی است و ویژگی آن تغییر از تولید صنعتی به اطلاعات و کامپیوتری شدن است. این عصر به طور قابل ملاحظه‌ای شیوه‌ی تعامل افراد را با کسب‌وکارها و با یکدیگر تغییر می‌دهد.

امروز اطلاعات به‌سهولت در دسترس و رایگان است. دموکراتیزه‌شدنِ دسترسی به اطلاعات باعث دگرگونیِ تقسیم قدرت میان دولت و شهروندان، خرده‌فروش و مصرف‌کننده، مدیر و کارمند و آموزگار و دانش
سلام
باز هم امروز با اطلاعات و سایت های مفید روانشناسی در اختیار شما هستیم . 
امیدواریم این اطلاعات به شما برای  حل مشکلات روانشناسی کمک کند .
اطلاعات مهم در مورد نوزادان
سایتی در مورد مشکلات نوزادان
نوزادان زودرس
نوزادان نارس
اطلاعات مفید بهبود رشد بچه های زودرس
بهبود رشد بچه های زودرس و اطلاعات مربوط به آن
نوزادان زودرس و تفاوت زودرسی و نارسی
اطلاعاتی در مورد نوزادان زودرس و تفاوت زودرسی و نارسی
سایتی در مورد زودرسی و نارسی
نوزادان زود
سلامباز هم امروز با اطلاعات و سایت های مفید روانشناسی در اختیار شما هستیم . امیدواریم این اطلاعات به شما برای  حل مشکلات روانشناسی کمک کند .
سایتی در مورد آشنایی با تفاوت های ریست فکتوری و فلش کردن گوشی
آموزش فلش کردن گوشی
سایتی در مورد اینستاگرام
تفاوت ریست فکتوری و فلش کردن گوشی
فیلم آموزشی اینستاگرام
اطاعاتی در مورد چه فرقی بین ریست فکتوری و فلش کردن گوشی وجود دارد
نحوه ریست کردن گوشی
اطلاعاتی در مورد آموزش اینستاگرام
چگونگی فلش کردن
من دیشب خیلی دیر خوابیدم و ساعت رو برای ۷ کوک کردم و گفتم خدا کنه بیدار شم. الان ساعت ۶ هست و من بیدارم. میدونم امروز قراره خیلی سخت بگذره، اعصابم خرد شه، تمام کمبودها و کم‌کاری‌ها با هزاربرابر بزرگ‌نمایی به چشمم بیاد و درمقابل تمام اینا باید صبر کنم و خودم همه چیو درست کنم. قراره حرف بشنوم و رو بزنم و دلم برای خونه تنگ شه. امروز از اون روزایی هست که هزار دفعه آرزو میکنم کاش خونه بودم، کاش خواب بودم و کاش امروز زودتر تموم شه. امروز قراره جور خی
یک بار برای همیشه تمام روش های کسب درآمد از اینترنت رو یاد بگیر و از امروز کارتو شروع کن.شاید اگه 10 سال پیش به کسی میگفتی من میخوام از اینترنت پول در بیارم بهت میخندید اما امروز اوضاع فرق کرده! خیلیا امروز دارن با یک لپ تاپ و یک خط اینترنت ماهانه درآمدهای چند ده میلیونی میسازن!
ادامه مطلب
تا به خودم میام می‌بینم این پی‌ام‌اس پایم را جایی بند کرده.
امروز در خانه‌ی احزان سرزمین. امروز سرزمین و نگرانی‌هایش خوراک روح رنجور من شده‌است امروز دردمند حال غریب وطن و مردم این سرزمینم.
مذهب شیعه تلاش دارد اما اسلام را جهانی و دولت‌ها را اسلامی کند و قرون وسطای تاریکی در انتظار سرزمین‌ها خواهد بود. نگرانم برای آیندگان، دردمند برای مردمِ اکنونِ تحت فرمانروایی اینان.
کاش کاری بکنم و نجاتی دهم.
سلامامروز میخوایم سایت های مفید تحصیلی را به شما معرفی کنیم تا با کمک آن به حل مشکلات شما کمک کرده باشیم .مهلت انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹
سایتی درمورد انتخاب رشته
اطلاعات مهمی در مورد دانشگاه آزاد
مهلت انتخاب رشته دانشگاه ازاد ۹۹
سایتی در مورد انتخاب رشته 99
آخرین فرصت انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۹
اطلاعات مهم تحصیلی
حل مشکلات تحصیلی شما
موفق باشید .
مدارس نوکنده امروز تعطیل شد
اخبار مجله زیبا - به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان به اطلاع فرهنگیان فرهیخته و دانش آموزان عزیز می‌رساند، تمام مدارس شهر نوکنده در همه مقاطع و فقط در نوبت صبح، امروز ۱۲ آبان ماه ۹۸ به دلیل آب گرفتگی تعطیل اعلام شد - بارش باران در گلستان از دیشب آغاز شده است
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
آموزش ریکاوری اطلاعات حذف شده با EaseUS Data Recovery

در
دنیایی که داده ها و اطلاعات دیجیتالی به یکی از ارکان زندگی تبدیل شده،
نگهداری از آن ها و حفظ اسناد و فایل های مهم نیز اهمیت زیادی پیدا کرده
است.

ادامه مطلب
کی میدونه آدما باید چند بار دلتنگ یه چیز بشن تا فراموش کنن؟
به اندازه کلِ دونه های اناری که جلوم بود غصه خوردم ، و چقدر بد شد امروز که اینجوری تموم شد...!
از شنبه منتظرِ امروز بودم ، ولی بدترین روزِ هفته شد...!و کاش یکم شرایط فرق داشت...! یکم...!
سلام امروز میخوایم  اطلاعات مفید روانشناسی را در اختیار شما قرار دهیم . امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد .
سایت حقوق مهم
اطلاعات مهمی در مورد نفقه
سایتی در مورد قرارداد رهن ، ماهیت و ارکان آن
اطلاعاتی در مورد قرار داد رهن
سایتی در مورد نفقه زن
سایتی در مورد حداقل میزان نفقه فرزند
سایتی در مورد ماهیت قرارداد رهن
میزان نفقه زن چه مقدار است
سایتی در مورد ارکان عقد رهن
مقدار نفقه فرزند و توضیحاتی در مورد آن
ارکان عقد رهن چیست
تعریف عقد ر
بانک اطلاعاتی مجموعه ای سازمان یافته از داده های ساختاری است که بصورت الکترونیکی در یک سیستم کامپیوتری ذخیره می شوند. در این مقاله قصد داریم تا به یک سوال مهم پاسخ دهیم. بانک اطلاعات اوراکل چیست؟ بانک های اطلاعاتی تاثیر بسزایی در طبقه بندی اطلاعات و داده ها دارند و نیاز به این بانک …https://blog.iranserver.com/oracle/
کاش میشد امروز مشهد بودم..
نفس که میکشم الان حس نفوذ هوای صبحایی دارم که از ایستگاه راه آهن به سمت حرمت تو ریه هام پخش میشد
اونجا وارد خیابان امام رضا میشم و تمام مسیر چشم میدوزم به حرمت..
انقدر هم هولم که از ذوق دوسه باره بهت سلام میکنم و دوباره و دوباره..
امروز رو اگر میشد مشهد بود،
لباس تیره میپوشیدمو
باز تنهایی میومدم حرمت..
از باب الجوادت میومدم..
سلام میکردم همونجا مینشستم..
یه گوشه کنار یکی از ستون های باب الجوادت..
بهت تسلیت میگفتم..
باهات
Personal Information    :    اطلاعات شخصیجملات رایج زبان انگلیسی، در مورد اطلاعات شخصی (اطلاعات فردی، تأهل، محل تولد و زندگی و ...)1- کجا متولد شدی؟Where were you born?2- در شیکاگو متولد شدم.I was born in Chicago.3- در شیکاگو متولد شدم اما در بالتیمور بزرگ شدم.I was born in Chicago but I was brought up in Baltimore.4- کی متولد شدی؟When were you born?5- در سال 1970 متولد شدم.I was born in 1970.6- روز تولدت کی است؟/ چه روزی متولد شدی؟When’s your birthday?7- دوم سپتامبر است.It’s September 2nd.8- متاهلید؟Are you married?9- بله هستم./خیر مجردم.Yes, I am./ N
معرفی رشته :
فناوری اطلاعات همان طور که به‌وسیله انجمن فناوری اطلاعات آمریکا (ITAA‎) تعریف شده‌است، به مطالعه، طراحی،
توسعه، پیاده‌سازی، پشتیبانی یا مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی مبتنی بر رایانه، خصوصا برنامه‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزار
رایانه می‌پردازد.
به طور کوتاه، فناوری اطلاعات با مسائلی مانند استفاده از رایانه‌ها و نرم‌افزار سروکار دارد تا از این طریق تبدیل، ذخیره،
حفاظت، پردازش، انتقال و بازیابی اطلاعات به شکلی مطمئن و ایم
داوطلبانی که موفق به ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری شده اند می توانند در صورت نیاز اطلاعات خور را اصلاح و یا ویرایش کنند . داوطلبان می توانند در زمان تعیین شده برای ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور سراسری ، اولویت های انتخابی ، اطلاعات شخصی ، تحصیلی و ... خود را تغییر دهند و ویرایش های مورد نظر را انجام دهند .
برای مطالعه متن کامل مقاله بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

www.heyvagroup.com/shownews/5680/ویرایش-اطلاعات-ثبت-نام-بدون-کنکور-سرا
سلامباز هم امروز با اطلاعات و سایت های مفید روانشناسی در اختیار شما هستیم . امیدواریم این اطلاعات به شما برای  حل مشکلات روانشناسی کمک کند .اطلاعاتی در مورد طلاق
سایتی در مورد رشد کودکان نابینا و کم بینا
سایتی در مورد جدایی
دلایل طلاق چیست
اطلاعاتی در مورد بینایی کودکان
اطلاعاتی در مورد عوامل جدایی
چگونگی رشد بینایی کودکان
سایتی در مورد علت جدایی زن و شوهر
سایتی در مورد تاخیرهای رشدی کودکان کم بینا
سایتی در مورد علت جدایی چیست
اطلاعاتی
در تجارت ، موارد متعددی وجود دارد که ممکن است بخواهید اطلاعات محرمانه را با طرف دیگر به اشتراک بگذارید. اما نکته مهم در انجام این کار با اطمینان ، اطمینان از این است که طرف مقابل موظف است به اطلاعات محرمانه ای که شما به آنها ارائه می دهید احترام بگذارد و از آن به ضرر شما استفاده نکند.
یک روش معمول برای محافظت از محرمانه بودن اطلاعات محرمانه به طرف دیگر ، استفاده از توافق نامه عدم افشاگری است که بعضاً به عنوان "توافق محرمانه" یا "NDA" نیز گفته می
ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد
سایتی در مورد ثبت نام آزمون
اطلاعاتی در مورد آزمون دکتری
اطلاعاتی در مورد مقطع دکترا
سایتی در مورد دکترا آزاد
فرم پیش نویس انتخاب رشته آزمون دکتری
سایتی در مورد فرم پیش نویس 
اطلاعاتی در مورد انتخاب رشته دکترا
دکترا و فرم پیش نویس آن
اطلاعات مهم تحصیلی
حل مشکلات تحصیلی شما
م
در عصر سرقت داده ها ، شرکتها و موسسات موظفند که از اطلاعات حساس محافظت کنند. مدیران شرکتها با انجام چهار اقدام ساده می توانند از اطلاعات حساس خود محافظت کنند . با ذخیره ی بیش از پیش اطلاعات حساس در سرور ابری ، لازم است که مدیران بدانند که برای سلامت شرکت و مشتریان خود ، چگونه باید از اطلاعات محافظت کنند .
ادامه مطلب
امروز برای بار سوم توی زندگی‌م دل‌م می‌خواست تا روز آخر دنیا توی یه لحظه‌ی خاص بمونم. ولی نیمکتی که روش نشسته‌بودم، پشتی نداشت و کمرم درد گرفت و پشیمون شدم.
با این حال خواستم از این تریبون تا روز آخر دنیا به خاطر امروز ازت ممنون باشم.

سلام امروز میخوایم  اطلاعات مفید تحصیلی را در اختیار شما قرار دهیم . امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد .
دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری
سایتی در مورد دانلود دفترچه
اطلاعاتی در مورد دفترچه کنکور سراسری
سایتی در مورد زمان اعلام دفترچه
اطلاعاتی در مورد دفترچه ثبت نام کنکور سراسری
اطلاعات مهم تحصیلی
حل مشکلات تحصیلی شما
موفق باشید .
برگزاری تور بعداز کرونا

دوستان عزیزخبر اول اینکه عزیزانی که تو امارات هستند ویزاهاشون فعلا تا آخر سال 2020 تمدید شده بدون هیچ هزینه ایالبته که امیدواریم این صحبتهاشون صحت داشته باشهامارات شرایط قرنطینه سختی را پیش گرفته که انشالله شرایط کشورشون به روال عادی برگردهامیدوارم که هرچه زودتر همه شرایط عادی بشه ومرزها باز بشه
انشالله اگر تا تیرماه اوضاع خوب بشه کنسرتهای نوروزی خوانندگان در ترکیه که کنسل شده  در مرداد ماه برنامه ریزی شده واز ط
امروز بیست و چهارم اسفند 1398 ساعت 3:33 بعد از ظهر
امروز صبح مثل اکثر روزای عادی از خواب بیدار شدم تا بیام سرکار.همه چیز طبق روال همیشگی پیش رفت با این تفاوت که امروز موقع استراحت باید میرفتم از بیرون غذا میخریدم...
بعد از اینکه غذا رو خوردم یه نگاه به ساعت گوشیم انداختم و دیدم حدود 10 دقیقه دیگه زمان دارم...
ادامه مطلب
محاسبه اجرت المثل زن
نشوز زوجه
سایتی در مورد نشوز زوجه
سایتی در مورد اجرت المثل زن
نشوز زن چیست
اطلاعاتی در مورد نحوه محاسبه اجرت المثل
اطلاعاتی در مورد نشوز زوجه
نشوز زوجه را تعریف کنید
سایتی در مورد حقوق زنان
اطلاعاتی در مورد فرمول محاسبه اجرت المثل زن
فرمول محاسبه اجرت المثل زن چیست
سایتی در مورد
علی ربیعی: امیدواریم محدودیت‌ها به زودی رفع شودنگرانی مردم درباره مشکلاتی که قطع اینترنت ایجاد کرده، در حالی ادامه دارد که علی ربیعی سخنگوی دولت امروز ابراز امیدواری کرده محدودیت‌های به‌زودی در یکی دو روز آینده رفع شوند و اینترنت به‌حال عادی برگردد.«علی ربیعی» سخنگوی دولت ظهر امروز دوشنبه در نشست خبری خود با اصحاب رسانه درخصوص قطعی و محدودیت اینترنت گفت: وقتی اعتراضات صورت گرفت، مشکل اینترنت نداشتیم، اما زمانی که با هدایت شبکه‌های م
دیروز دوا دادی، امروز بلا دادیامروز بلا را با صد نور و نوا دادی
امروز شعف خوش‌تر از شادی بیهودهگفتی که به تحویلی، امروز صفا دادی
امروز شهان خوش‌تر در خرقه‌ی درویشانبنشسته چو بی‌خویشان آن جام خفا دادی
آن خرقه‌ی آتش بود بر دوش خدامردانزان شعله‌ی خودگردان یک بوسه به ما دادی
خون‌دیده شد این چشمان در چشمه‌ی بی‌خشمانآن جور و جفا بردی این وصل و وفا دادی
در راه به ما گفتی بر وصل میندیشیدبر هیچ میاویزید، شاید که هجا دادی
تا هیچ شد این عاشق عمری
بعد از این همه وقت بی خبری
بعد از این همه وقت بی اعتنایی
بعد از این همه وقت حواس پرتی
بعد از این همه اظهار علاقه‌های یک طرفه
امروز صبح گفت: نمی‌خوام باهات حرف بزنم، حداقل برای یک هفته!
اونوقت یهو دیدم که نمی‌تونم، بهش پیام دادم: می‌شه امروز ببینمت؟ بهت احتیاج دارم.
+ همچنان در دو راهی ِ عروسی رو برم؟ نرم؟
تعاریف بسیاری واسه برون سپاری هست. اما یکی از اساسی ترین اونا، واگذاری خدمات به شخص ثالثه. با در نظر گرفتن فناوری اطلاعات، برون سپاری می تونه شامل هر چیزی از برون سپاری فناوری اطلاعات، مدیریت فناوری اطلاعات آی بی ام (IBM) یا HP گرفته تا برون سپاری خدمات بسیار کوچیک و ساده مثل بهبود مقابله با سوانح یا ذخیره سازی […]
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها